top of page

ČISTENIE CHRBTA

Kompletná starostlivosť o pokožku chrbta

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Príčiny akné na chrbte môžu byť rôzne – hormonálna dysbalancia, nadmerné množstvo jednoduchých cukrov v strave, oblečenie z umelých tkanív či prílišné potenie sa pri športe. Pravidelná starostlivosť zabezpečí, že pokožka vášho chrbta bude zdravá, zjednotená a jemná na dotyk.

Procedúra začína naparením pokožky chrbta hustou parou s obsahom ozónu, ktorý pleť dezinfikuje. Para zmäkčuje kožu, otvára póry, prispieva k lepšej cirkulácii krvi a pripravuje pleť na nasledujúce kroky procedúry. Vďaka zmäkčenej a dôkladne pripravenej pleti kozmetológ nemusí vyvíjať prílišný tlak pri manuálnom čistení. Pri čistení sú používané sterilné ihly a dezinfekčné servítky na jedno použitie.

Po čistení sa aplikuje ozonizér, ktorý po kontakte s kožou vytvára jemný elektrický výboj. Ozonizér priaznivo ovplyvňuje prekrvenie a regeneráciu pokožky, pomáha pri odstránení mastnoty a pôsobí ako účinné antiseptikum a dezinfekčný prostriedok.

Ošetrenie je ukončené sťahujúcou maskou.

PRIEBEH PROCEDÚRY

  • naparenie

  • manuálne čistenie

  • ozonizér

  • dezinfekčný roztok

  • sťahujúca maska

ÚROVEŇ BOLESTI

Manuálne čistenie pokožky chrbta môže byť mierne bolestivé, záleží od vášho prahu bolesti.

PRE KOHO JE PROCEDÚRA URČENÁ?

  • ideálna pre športovcov

  • pre klientov, ktorí sa pohybujú v znečistenom prostredí

PRE KOHO PROCEDÚRA NIE JE URČENÁ?

Klienti so srdcovými ochoreniami, s kovovými implantátmi, onkologickými ochoreniami, alebo klienti s poruchami zrážanlivosti krvi by mali kozmetológa na svoju zdravotnú indikáciu dopredu upozorniť. Kozmetológ procedúru vykoná, avšak prístrojové ošetrenie prispôsobí vášmu zdravotnému stavu.

KOĽKO PROCEDÚR JE POTREBNÝCH?

Individuálna liečba bude nastavená po osobnej konzultácii na našej klinike.

CENA
Čistenie chrbta (60 min.) 55 €

S ČÍM MÔŽETE PROCEDÚRU KOMBINOVAŤ?

Všetky Facederma procedúry.

Kto sa o Vás postará?

Viera Ondríková

Viera Ondríková

Majiteľka a dermatokozmezička

V roku 1999 som sa rozhodla prepojiť svoje zdravotnícke vzdelanie spolu s láskou k estetike a založila som svoj prvý salón krásy v Bratislave. Keďže som sa neustále snažila uspokojovať aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich klientok a klientov, postupne sa salón krásy pretransformoval na kliniku, ktorá si vyrába svoju vlastnú skincare kozmetiku. Práve vďaka našim klientkám a klientom, ktorí sa nám neustále zdôverovali so svojimi inšpiratívnymi podnetmi, kožnými, či zdravotnými problémami, sme boli schopní prispôsobiť výber a komplexnosť našich služieb na mieru ich požiadavkám. Mojím cieľom je, aby ste sa u nás cítili maximálne príjemne a aby ste odchádzali nielen oddýchnutí, ale aj zdravší.
bottom of page