top of page

ČISTENIE PLETI

Manuálne hĺbkové čistenie pleti

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Vo Facederme veríme, že zdravá pleť je najlepším podkladom pod make-up. Preto čistenie pleti patrí k najdôležitejším a najzákladanejším procedúram, ktoré na klinike ponúkame. 

Procedúra začína naparením pleti hustou parou s obsahom ozónu, ktorý pleť dezinfikuje. Jemná para zmäkčuje kožu, otvára póry, prispieva k lepšej cirkulácii krvi a pripravuje pleť na nasledujúce kroky procedúry. Vďaka zmäkčenej a dôkladne pripravenej pleti kozmetológ nemusí vyvíjať prílišný tlak pri manuálnom čistení. Pri čistení sú používané sterilné ihly a dezinfekčné servítky na jedno použitie.

Po čistení sa aplikuje ozonizér, ktorý po kontakte s kožou vytvára jemný elektrický výboj. Ozonizér nielen účinne dezinfikuje pokožku, ale zároveň prispieva k rozšíreniu kapilár a zlepšeniu prekrvenia. Ozonizácia má protizápalové účinky, stimuluje regeneráciu, urýchľuje hojenie, spevňuje steny ciev a zmierňuje viditeľnosť pórov.

Ošetrenie je ukončené maskou prispôsobenou vášmu typu pleti, skincare produktami z línie Facederma®  a lekárskou tónovaciou krémpastou AC-color.

PRIEBEH PROCEDÚRY

 • diagnostika pleti

 • odlíčenie

 • naparenie

 • manuálne čistenie

 • ozonizér

 • aplikácia skincare produktov značky Facederma podľa typu pleti

 • zjednotenie pleti tónovacím krémom 

ÚROVEŇ BOLESTI

Manuálne čistenie pleti môže byť mierne bolestivé, záleží od vášho prahu bolesti.

PRE KOHO JE PROCEDÚRA URČENÁ?

 • pre všetkých, ktorí túžia po zdravej, vypnutej a rozjasnenej pokožke

 • ideálna pre klientov s aknóznou pleťou

PRE KOHO PROCEDÚRA NIE JE URČENÁ?

 • klienti s akútnym herpesom alebo inými vírusovými ochoreniami

 • klienti trpiaci akútnymi kožnými ochoreniami, zapálenými ložiskami akné

 • klienti so spálenou kožou od slnka

Klienti so srdcovými ochoreniami, s kovovými implantátmi, onkologickými ochoreniami, klienti po nedávnej aplikácii kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu alebo klienti s poruchami zrážanlivosti krvi by mali kozmetológa na svoju zdravotnú indikáciu dopredu upozorniť. Kozmetológ procedúru vykoná, avšak prístrojové ošetrenie prispôsobí vášmu zdravotnému stavu.

KOĽKO PROCEDÚR JE POTREBNÝCH?

Individuálna liečba bude nastavená po osobnej konzultácii na našej klinike.

CENA
Čistenie pleti (60 min.) 55 €
Zvýhodnený set pre liečbu akné (obsahuje: jednorázový ODBER KRVI + TERMOLIFTING (45 min., 5 opakovaní) + ČISTENIE PLETI (60 min., 5 opakovaní) 325 €

S ČÍM MÔŽETE PROCEDÚRU KOMBINOVAŤ?

Všetky Facederma procedúry

Kto sa o Vás postará?

Viera Ondríková

Viera Ondríková

Majiteľka a dermatokozmezička

V roku 1999 som sa rozhodla prepojiť svoje zdravotnícke vzdelanie spolu s láskou k estetike a založila som svoj prvý salón krásy v Bratislave. Keďže som sa neustále snažila uspokojovať aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich klientok a klientov, postupne sa salón krásy pretransformoval na kliniku, ktorá si vyrába svoju vlastnú skincare kozmetiku. Práve vďaka našim klientkám a klientom, ktorí sa nám neustále zdôverovali so svojimi inšpiratívnymi podnetmi, kožnými, či zdravotnými problémami, sme boli schopní prispôsobiť výber a komplexnosť našich služieb na mieru ich požiadavkám. Mojím cieľom je, aby ste sa u nás cítili maximálne príjemne a aby ste odchádzali nielen oddýchnutí, ale aj zdravší.
bottom of page