top of page

DEPILÁCIA CHĹPKOV

Odstránenie ochlpenia teplým voskom

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Depilácia teplým voskom je rýchla a účinná metóda odstraňovania chĺpkov, ktorú je možné použiť na všetky časti tela. Teplý vosk sa nanesie na vybranú časť tela, na vosk sa aplikuje depilačný papierik a rýchlym trhnutím sa odstráni nežiadúce ochlpenie. Pravidelným opakovaním chĺpky rednú, sú jemnejšie a oslabenejšie. Na rozdiel od klasického holenia, efekt vydrží 2-6 týždňov. Ak však máte záujem o dlhodobé odstránenie ochlpenia, zvoľte procedúru LASEROVÉ ODSTRÁNENIE CHĹPKOV.

INŠTRUKCIE A ODPORÚČANIA
Bezprostredne pred ošetrením by ste sa mali vyhýbať samoopaľovacím krémom a opaľovaniu.

Depilácia pôsobí exfoliačne – zbavuje kožu jej najvrchnejšej časti, zloženej z odumretých buniek. Pokožka je citlivá, preto je po procedúre odporúčané minimálne 3 dni chrániť ošetrované plochy pred slnečným žiarením a vyhýbať sa soláriu. Hrozí riziko vzniku hyperpigmentácii. 24 hodín po ošetrení je dôležité neaplikovať peeling a parfumované sprchové gély.

ÚROVEŇ BOLESTI

Ošetrenie môže byť bolestivé, záleží od prahu bolesti klienta.

PRE KOHO JE PROCEDÚRA URČENÁ?

  • pre klientov túžiacich po hladkej pokožke bez chĺpkov

PRE KOHO PROCEDÚRA NIE JE URČENÁ?

  • klienti trpiaci chronickými kožnými ochoreniami v mieste ošetrenia

  • klienti s akútnymi infekčnými procesmi a zápalmi 

  • klienti s kŕčovými žilami v mieste ošetrenia

Naši zamestnanci sú kvalifikovaní odborníci. Ak pri návšteve našej kliniky zistia, že váš zdravotný stav nie je vhodný na vykonanie vami objednanej procedúry, odporučia vám/vykonajú inú, vhodnejšiu procedúru.

KOĽKO PROCEDÚR JE POTREBNÝCH?

Ošetrenie je odporúčané absolvovať  max. 1x za 3 týždne. Individuálny plán bude nastavený po osobnej konzultácii na našej klinike.

CENA

Celé nohy  45 

Predkolenie/chrbát  25 €

Stehná  25 €

Línia plaviek  30 €

Ruky  30 €

Hruď/zadok  40 €

Podpazušie  25 €

Horná pera/brada  10 €


S ČÍM MÔŽETE PROCEDÚRU KOMBINOVAŤ?

Všetky Facederma procedúry okrem Laserového odstránenia chĺpkov

Kto sa o Vás postará?

Viera Ondríková

Viera Ondríková

Majiteľka a dermatokozmezička

V roku 1999 som sa rozhodla prepojiť svoje zdravotnícke vzdelanie spolu s láskou k estetike a založila som svoj prvý salón krásy v Bratislave. Keďže som sa neustále snažila uspokojovať aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich klientok a klientov, postupne sa salón krásy pretransformoval na kliniku, ktorá si vyrába svoju vlastnú skincare kozmetiku. Práve vďaka našim klientkám a klientom, ktorí sa nám neustále zdôverovali so svojimi inšpiratívnymi podnetmi, kožnými, či zdravotnými problémami, sme boli schopní prispôsobiť výber a komplexnosť našich služieb na mieru ich požiadavkám. Mojím cieľom je, aby ste sa u nás cítili maximálne príjemne a aby ste odchádzali nielen oddýchnutí, ale aj zdravší.
bottom of page