top of page

FOTOREJUVENIZÁCIA
POKOŽKY

Laserové fotoomladenie tváre, krku a dekoltu prístrojom Harmony® XL

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Medzi hlavné príznaky starnutia patrí strata elasticity, zašednutý tón, nerovnomerná textúra pleti či rozšírené cievky. Prístroj Harmony® XL využíva najmodernejšiu technológiu – intenzívne pulzné svetlo, vďaka ktorému účinne adresuje všetky kľúčové známky starnutia. Pulzné svetlo sa v hlbokých vrstvách kože mení na teplo, kde pôsobí na zväčšenie objemu a zvýšenie počtu kolagénových vlákien. Výsledkom je zlepšenie povrchovej štruktúry pokožky, zjemnenie vrások, redukcia viditeľnosti pórov a rozjasnenie tonusu pleti.

Prístrojové ošetrenie laserom je vhodné aj pre aknóznu a problematickú pleť – zjemňuje jazvičky po akné, zmierňuje zápalové prejavy a zároveň zmenšuje veľkosť pórov, vďaka čomu upravuje tvorbu mazu. 

Laser taktiež efektívne rieši vaskulárne a pigmentové nedokonalosti. V prípade záujmu o tento druh procedúry nájdete viac informácii na ODSTRAŇOVANIE PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN a ODSTRAŇOVANIE CIEVOK.

ÚROVEŇ BOLESTI

Ošetrenie je neinvazívne, avšak klient môže pociťovať mierne štípanie.

PRE KOHO JE PROCEDÚRA URČENÁ?

  • ideálna pre klientov s pretrvávajúcimi formami akné, rozšírenými pórmi, jazvičkami, pigmentáciami či vráskami

  • pre všetkých, ktorí túžia po revitalizovanej, rozjasnenej a vypnutej pleti a zároveň trpia nedostatkami pleti (cievky, pigmentácie)

PRE KOHO PROCEDÚRA NIE JE URČENÁ?

  • klienti trpiaci chronickými kožnými ochoreniami v mieste ošetrenia

  • klienti s akútnymi infekčnými procesmi a zápalmi (zapálené akné, aktívny herpes)

  • klienti s onkologickými ochoreniami

  • klienti s epilepsiou

  • tehotné a dojčiace klientky

Naši zamestnanci sú kvalifikovaní odborníci. Ak pri návšteve našej kliniky zistia, že váš zdravotný stav nie je vhodný na vykonanie vami objednanej procedúry, odporučia vám/vykonajú inú, vhodnejšiu procedúru.

KOĽKO PROCEDÚR JE POTREBNÝCH?

Pre viditeľné výsledky je štandardne potrebných 2-5 opakovaní procedúry. Individuálna liečba bude nastavená po osobnej konzultácii na našej klinike.

CENA
Laserový lifting tvár (60 min.) 50 €

Laserový lifting tvár + krk (60 min.)  70 €

Laserový lifting tvár + krk + dekolt (60 min.) 80 €

Laserový lifting dekolt (60 min.) 40 €

 

S ČÍM MÔŽETE PROCEDÚRU KOMBINOVAŤ?

Termolifting

Remodelačná masáž tváre

Mikrodermabrázia

Všetky Facederma® procedúry

Kto sa o Vás postará?

Viera Ondríková

Viera Ondríkova

Majiteľka a dermatokozmezička

V roku 1999 som sa rozhodla prepojiť svoje zdravotnícke vzdelanie spolu s láskou k estetike a založila som svoj prvý salón krásy v Bratislave. Keďže som sa neustále snažila uspokojovať aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich klientok a klientov, postupne sa salón krásy pretransformoval na kliniku, ktorá si vyrába svoju vlastnú skincare kozmetiku. Práve vďaka našim klientkám a klientom, ktorí sa nám neustále zdôverovali so svojimi inšpiratívnymi podnetmi, kožnými, či zdravotnými problémami, sme boli schopní prispôsobiť výber a komplexnosť našich služieb na mieru ich požiadavkám. Mojím cieľom je, aby ste sa u nás cítili maximálne príjemne a aby ste odchádzali nielen oddýchnutí, ale aj zdravší.
bottom of page