top of page

KOMPLETNÉ OŠETRENIE PLETI 

Komplexná starostlivosť kombinuje hĺbkové čistenie, doplnené o prístrojové ošetrenie pleti a masáž tváre, krku a dekoltu

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Ošetrenie začína diagnostikou pokožky a odlíčením. Nasleduje naparenie pleti jemnou parou obohatenou o ozón, vďaka ktorému má para dezinfekčné účinky. Naparenie zmäkčuje kožu, otvára póry, prispieva k lepšej cirkulácii krvi a pripravuje pleť na nasledujúce kroky procedúry.

Ak to stav a typ vašej pleti dovoľuje, po naparení nasleduje diamantová mikrodermabrázia. Pomocou špeciálneho prístroja obsahujúceho jemné kryštály vám kozmetológ obrúsi a vákuovo odsaje povrchovú vrstvu kože, zloženú z odumretých buniek. Mikrodermabráziou sa zrýchľuje metabolická aktivita buniek a obnovujú hlbšie vrstvy kože.

Hlavnou časťou ošetrenia je hĺbkové čistenie pleti, ktorého cieľom je dôkladné prečistenie pórov a odstránenie prebytočného mazu. Po vyčistení nasleduje dezinfekcia pokožky ozonizérom. Ozonizér jemne sťahuje póry, a navyše vďaka svojim antiseptickým účinkom pomáha pri liečbe akné a zápalových procesov na koži.

Ak kozmetológ uzná za vhodné, po ozonizéri aplikuje ultrazvuk a/alebo rádiofrekvenciu. Jemné vibrácie ultrazvukového vlnenia spôsobujú tepelnú mikromasáž kožného tkaniva, čím podporujú vstrebávanie lipofilných a hydrofilných látok do pokožky. Rádiofrekvencia, inak nazývaná aj neinvazívny thermolifting, prehierva kolagénové vlákna pokožky, vďaka čomu dochádza k prirodzenej regenerácii a vypnutiu pleti.

Ďalším krokom je intenzívna remodelačná masáž. Tlaková masáž uvoľňuje napätie svalov, ktorých sťahovanie spôsobuje vrásnenie kože a prehlbovanie vrások. Posilňuje tvárovú oblasť, efektívne spevňuje kontúry tváre, zrýchľuje tok lymfy a pripravuje kožu na vpravovanie substancií do pokožky.

Keď je pleť dokonale pripravená na absorpciu aktívnych látok, kozmetológ aplikuje sérum a masku prispôsobenú potrebám vašej pleti.

PRIEBEH PROCEDÚRY

 • diagnostika pleti

 • odlíčenie

 • naparenie

 • diamantová mikrodermabrázia (podľa stavu pleti)

 • manuálne čistenie

 • ozonizér

 • ultrazvuk (podľa stavu pleti)

 • rádiofrekvencia (podľa stavu pleti)

 • remodelačná masáž

 • maska

 • aplikácia skincare produktov značky Facederma podľa typu pleti

ÚROVEŇ BOLESTI

Manuálne čistenie pleti a remodelačná masáž môžu byť mierne bolestivé, záleží od vášho prahu bolesti.

PRE KOHO JE PROCEDÚRA URČENÁ?

 • ideálna pre všetkých, ktorí túžia po zdravej, vypnutej a rozjasnenej pokožke

PRE KOHO PROCEDÚRA NIE JE URČENÁ?

Klienti so srdcovými ochoreniami, s kovovými implantátmi, onkologickými ochoreniami, klienti po nedávnej aplikácii kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu alebo klienti s poruchami zrážanlivosti krvi by mali kozmetológa na svoju zdravotnú indikáciu dopredu upozorniť. Kozmetológ procedúru vykoná, avšak prístrojové ošetrenie prispôsobí vášmu zdravotnému stavu.

KOĽKO PROCEDÚR JE POTREBNÝCH?

Individuálna liečba bude nastavená po osobnej konzultácii na našej klinike.

CENA
Kompletné ošetrenie pleti (75 min.) 85 €

S ČÍM MÔŽETE PROCEDÚRU KOMBINOVAŤ?

Všetky Facederma procedúry

Kto sa o Vás postará?

Viera Ondríková

Viera Ondríková

Majiteľka a dermatokozmezička

V roku 1999 som sa rozhodla prepojiť svoje zdravotnícke vzdelanie spolu s láskou k estetike a založila som svoj prvý salón krásy v Bratislave. Keďže som sa neustále snažila uspokojovať aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich klientok a klientov, postupne sa salón krásy pretransformoval na kliniku, ktorá si vyrába svoju vlastnú skincare kozmetiku. Práve vďaka našim klientkám a klientom, ktorí sa nám neustále zdôverovali so svojimi inšpiratívnymi podnetmi, kožnými, či zdravotnými problémami, sme boli schopní prispôsobiť výber a komplexnosť našich služieb na mieru ich požiadavkám. Mojím cieľom je, aby ste sa u nás cítili maximálne príjemne a aby ste odchádzali nielen oddýchnutí, ale aj zdravší.
bottom of page