top of page

KULTIVAČNÝ VÝTER

Výter z tonzíl, hrdla, nosohltana, laryngu, ster kožných a slizničných lézií, alebo otvorených rán

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Trpíte na opakované infekcie mandlí, hrdla či dýchacích ciest? Trápi vás zapálené akné? Máte zapálenú ranu či necht? Prostredníctvom kultivačného výteru z tonzíl, hrdla, nosohltana, laryngu, alebo steru z kožných a slizničných lézií, alebo otvorených rán, vám pomôžeme odlíšiť vírusovú infekciu od bakteriálnej, vďaka čomu sa môžete vyhnúť nadužívaniu antibiotík.

INŠTRUKCIE A ODPORÚČANIA

Minimálne 2 hodiny pred odberom sa nesmie jesť, piť, fajčiť, žuť žuvačku, používať kvapky alebo spreje do nosa a do hrdla, umývať si zuby a používať ústnu vodu.

Výsledky od nás obdržíte mailom, najneskôr do 7 dní od odberu. Radi ich s vami skonzultujeme na našej klinike alebo prostredníctvom telefonického rozhovoru.

PRE KOHO JE PROCEDÚRA URČENÁ?

  • pre tých, ktorí sú často chorí či zahlienení

  • pre tých, ktorí trpia zapálenými mandľami, bolesťami hrdla, zachrípnutím či únavou

  • pre klientov trpiacich zapáleným akné

CENA

Kultivačný výter 18 €

Kto sa o Vás postará?

Viera Ondríková

Viera Ondríková

Majiteľka a dermatokozmezička

V roku 1999 som sa rozhodla prepojiť svoje zdravotnícke vzdelanie spolu s láskou k estetike a založila som svoj prvý salón krásy v Bratislave. Keďže som sa neustále snažila uspokojovať aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich klientok a klientov, postupne sa salón krásy pretransformoval na kliniku, ktorá si vyrába svoju vlastnú skincare kozmetiku. Práve vďaka našim klientkám a klientom, ktorí sa nám neustále zdôverovali so svojimi inšpiratívnymi podnetmi, kožnými, či zdravotnými problémami, sme boli schopní prispôsobiť výber a komplexnosť našich služieb na mieru ich požiadavkám. Mojím cieľom je, aby ste sa u nás cítili maximálne príjemne a aby ste odchádzali nielen oddýchnutí, ale aj zdravší.
bottom of page