top of page

MEZOTERAPIA TVÁRE, KRKU A DEKOLTU

Vpravovanie aktívnych látok do pokožky najnovšou generáciou prístroja Vital Injector™ 3 pre účinné omladenie pleti

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Vekom kolagénové a elastínové vlákna ochabujú, znižuje sa produkcia kyseliny hyalurónovej, koža stráca elasticitu, jej štruktúra je narušená a pleť pôsobí matne. Vital Injector™ 3 umožňuje vpravovať aktívne látky do hlbších vrstiev kože, a tak poskytuje hĺbkovú hydratáciu, eliminuje vrásky, zlepšuje pružnosť a kvalitu pleti.

Na rozdiel od klasických injekčných metód, kedy sa kyselina hyalurónová do pleti vpravuje ručne a aplikácia môže byť nepresná, mezoterapia je maximálne precízne ošetrenie. Do pleti sa aktívne látky aplikujú s presnosťou na desatinu mililitra -  pomocou aplikátora s podtlakovým systémom prístroj jemne vákuovo nasaje kožu, a cez 5-pinovú ihlu vpraví mezoterapeutickú látku do presne zvolenej hĺbky. Výsledný efekt na pleti je preto trvanlivejší a ošetrenie je jednoduchšie, pohodlnejšie a efektívnejšie. 

Vo Facederma klinike ako výplňové produkty používame vysokokoncentrovanú kyselinu hyalurónovú, mezoterapeutický vitamínový koktejl alebo krvnú plazmu. Po osobnej konzultácii a analýze pleti vám bude odporučená konkrétna výplňová látka.

Ak sa bojíte invazívnych ošetrení a túžite po pevnej a rozžiarenej pleti, vyskúšajte náš neinvazívny TERMOLIFTING.

INŠTRUKCIE A ODPORÚČANIA

Ošetrenie je možné podstúpiť počas celého roka, ideálne však v období jari a zimy, kedy je pleť najviac dehydratovaná. 

Pleti sa po ošetrení nedotýkajte (mimo bežnej hygieny). Po procedúre je odporúčané 7 dní chrániť ošetrované plochy pred slnečným žiarením a vyhýbať sa soláriu. Takisto je dôležité obmedziť návštevu sauny či kozmetičky, horúci kúpeľ a intenzívnu športovú činnosť.

Po procedúre nie je potrebná žiadna rekonvalescencia, pokožka však môže byť mierne začervenaná a na niektorých miestach sa môžu objaviť modrinky. Na ďalší deň po ošetrení môže byť koža citlivá na dotyk, avšak znesie nanesenie makeupu.

ÚROVEŇ BOLESTI

Ošetrenie je invazívne. Pred zákrokom sa na ošetrovanú oblasť nanesie krém na znecitlivenie, vďaka čomu je procedúra takmer bezbolestná. 

PRE KOHO JE PROCEDÚRA URČENÁ?

  • pre všetkých, ktorí túžia po revitalizovanej, rozjasnenej a vypnutej pleti

  • pre dehydratovanú pokožku v každom veku

PRE KOHO PROCEDÚRA NIE JE URČENÁ?

  • klienti trpiaci chronickými kožnými ochoreniami v mieste ošetrenia

  • klienti s akútnymi infekčnými procesmi a zápalmi (zapálené akné, aktívny herpes)

  • klienti s onkologickými ochoreniami

  • klienti s epilepsiou

  • klienti s autoimunitnými ochoreniami

  • klienti so zlou zrážanlivosťou krvi

  • tehotné a dojčiace klientky

Naši zamestnanci sú kvalifikovaní odborníci. Ak pri návšteve našej kliniky zistia, že váš zdravotný stav nie je vhodný na vykonanie vami objednanej procedúry, odporučia vám/vykonajú inú, vhodnejšiu procedúru.

KOĽKO PROCEDÚR JE POTREBNÝCH?

Ošetrenie je odporúčané absolvovať 1x za 21 dní, potrebné sú 3 opakovania. Individuálna liečba bude nastavená po osobnej konzultácii na našej klinike.

Efekt vydrží minimálne 6 mesiacov. Spevnenie pokožky môžete pozorovať hneď po ošetrení, avšak ideálny výsledok nastane 2-3 týždne  po procedúre.

CENA
Mezoterapia tváre  (60 min.) 220 €

Mezoterapia krku a dekoltu (60 min.) 150 €

Mezoterapia rúk  (60 min.) 100 €

Kto sa o Vás postará?

Viera Ondríková

Viera Ondríková

Majiteľka a dermatokozmezička

V roku 1999 som sa rozhodla prepojiť svoje zdravotnícke vzdelanie spolu s láskou k estetike a založila som svoj prvý salón krásy v Bratislave. Keďže som sa neustále snažila uspokojovať aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich klientok a klientov, postupne sa salón krásy pretransformoval na kliniku, ktorá si vyrába svoju vlastnú skincare kozmetiku. Práve vďaka našim klientkám a klientom, ktorí sa nám neustále zdôverovali so svojimi inšpiratívnymi podnetmi, kožnými, či zdravotnými problémami, sme boli schopní prispôsobiť výber a komplexnosť našich služieb na mieru ich požiadavkám. Mojím cieľom je, aby ste sa u nás cítili maximálne príjemne a aby ste odchádzali nielen oddýchnutí, ale aj zdravší.
bottom of page