top of page

MIKRODERMABRÁZIA

Mechanické obrúsenie odumretej vrstvy kože sterilnými diamantovými hlavicami pre vyhladený reliéf pokožky

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Pomocou jemnej mechanickej exfoliácie prístroj odstraňuje zrohovatelú vrstvu kože zloženú z odumretých buniek. Prístrojová hlavica vytvára vákuový podtlak, ktorý nielen odsáva odstránené odumreté bunky, ale zároveň zbavuje pokožku nadbytočného mazu a uvoľňuje komedóny. Vďaka odstráneniu zrohovatelého epitelu sa stimuluje produkcia nových buniek v hlbších vrstvách pokožky, zlepšuje sa kolagénová sieť, zjemňujú sa škvrny a jazvy (napr. po akné) a zmierňuje sa viditeľnosť pórov. Výsledkom je rozjasnená pleť jemná na dotyk, zjemnené vrásky a celkové vylepšenie textúry kože.

ÚROVEŇ BOLESTI

Ošetrenie je neinvazívne a bezbolestné.

PRE KOHO JE PROCEDÚRA URČENÁ?

  • ideálna pre klientov s pretrvávajúcimi formami akné, rozšírenými pórmi, jazvičkami, pigmentáciami, míliami či vráskami

  • pre všetkých, ktorí túžia po revitalizovanej, rozjasnenej a vypnutej pleti 

PRE KOHO PROCEDÚRA NIE JE URČENÁ?

  • klienti trpiaci chronickými kožnými ochoreniami v mieste ošetrenia

  • klienti s akútnymi infekčnými procesmi a zápalmi (zapálené akné, aktívny herpes)

  • klienti s rozšírenými žilkami na tvári

  • klienti so suchou, tenkou kožou

Naši zamestnanci sú kvalifikovaní odborníci. Ak pri návšteve našej kliniky zistia, že váš zdravotný stav nie je vhodný na vykonanie vami objednanej procedúry, odporučia vám/vykonajú inú, vhodnejšiu procedúru.

KOĽKO PROCEDÚR JE POTREBNÝCH?

Individuálna liečba bude nastavená po osobnej konzultácii na našej klinike.

CENA
Mikrodermabrázia (počas ošetrenia) 15 €
Mikrodermabrázia + rádiofrekvencia + maska (60 min.) 45 €
Mikrodermabrázia (ako samostatná procedúra) (30 min) 29 €
 

S ČÍM MÔŽETE PROCEDÚRU KOMBINOVAŤ?

Všetky Facederma procedúry

Kto sa o Vás postará?

Viera Ondríková

Viera Ondríková

Majiteľka a dermatokozmezička

V roku 1999 som sa rozhodla prepojiť svoje zdravotnícke vzdelanie spolu s láskou k estetike a založila som svoj prvý salón krásy v Bratislave. Keďže som sa neustále snažila uspokojovať aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich klientok a klientov, postupne sa salón krásy pretransformoval na kliniku, ktorá si vyrába svoju vlastnú skincare kozmetiku. Práve vďaka našim klientkám a klientom, ktorí sa nám neustále zdôverovali so svojimi inšpiratívnymi podnetmi, kožnými, či zdravotnými problémami, sme boli schopní prispôsobiť výber a komplexnosť našich služieb na mieru ich požiadavkám. Mojím cieľom je, aby ste sa u nás cítili maximálne príjemne a aby ste odchádzali nielen oddýchnutí, ale aj zdravší.
bottom of page