top of page

Vierka Ondríková

Majiteľka a profesionálna dermatokozmetička so zdravotníckym vzdelaním

V roku 1999 som sa rozhodla prepojiť svoje zdravotnícke vzdelanie spolu s láskou k estetike a založila som svoj prvý salón krásy v Bratislave. Keďže som sa neustále snažila uspokojovať aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich klientok a klientov, postupne sa salón krásy pretransformoval na kliniku, ktorá si vyrába svoju vlastnú skincare kozmetiku. Práve vďaka našim klientkám a klientom, ktorí sa nám neustále zdôverovali so svojimi inšpiratívnymi podnetmi, kožnými, či zdravotnými problémami, sme boli schopní prispôsobiť výber a komplexnosť našich služieb na mieru ich požiadavkám. Mojím cieľom je, aby ste sa u nás cítili maximálne príjemne a aby ste odchádzali nielen oddýchnutí, ale aj zdravší.

+421 905 433 731

  • Instagram
  • Facebook
  • Whatsapp

Milan Neštický

masér

Vo svojej dlhoročnej praxi využívam kombinácie 16-tich masérskych techník, vrátane myofasciálnej, hĺbkovej, reflexnej a meridiánovej masáže, neinvazívnej chiropraxie, ruských kombinovaných techník, rolfingu, čiDornovej metódy. Podľa individuálneho stavu klienta zvolím vhodnú kombináciu techník pre odstránenie bolesti, uvoľnenie napätia v tkanivách a svaloch, zlepšenie kĺbovej pohyblivosti či podporu vstrebávania opuchov a výronov, uvoľnenie stuhnutosti svalov pri „seknutí“ a zároveň rozpohybovanie postihnutej oblasti. Pri spazmatických svaloch pôsobím tlakom na presný spúšťací bod v svale, čo môže byť spočiatku bolestivé, ale veľmi účinné pri jeho odstránení. Preto moje masáže sú skôr intenzívnejšie, avšak účinné. Samozrejme s Vami budem počas masáže komunikovať a voliť intenzitu, ktorá je znesiteľná. Budem sa na Vás tešiť :)

Alona Volenko

 manikérka/pedikérka

Napriek tomu, že som vyštudovala biotechnológie na univerzite na Ukrajine, mojou vášňou vždy bola práca s nechtami, ktorej sa profesionálne venujem už 9 rokov. Na tejto práci ma baví, že v nej môžem prepojiť moje estetické cítenie a cit pre detail, čo sa prejavuje v mojej prílišnej pedantnosti a spokojná s výsledkom som až vtedy, keď sú nechty dokonalé spravené a zákazníčka alebo zákazník odchádza s úsmevom. V manikúre aj pedikúre využívam kombinované techniky, stroja a nožničiek. Ďalšou dôležitou vecou v mojej práci je čistota, kladiem na ňu veľmi vysoký dôraz a dezinfekcia mojich nástrojov a priestoru je základom všetkého. Budem rada ak sa o vás môžem postarať. 

Mária Kalečíková

terapeutička

 Štúdium telesnej výchovy a športu ma priviedlo na celoživotnú cestu prepojenia pohybu, zdravého životného štýlu a duševného zdravia. Už na univerzite ma priťahovali zdravotné aspekty pohybu a športu, ich vplyv na celkové zdravie človeka. Postupne pribúdali cvičiteľské licencie, dostala som sa k práci s esteticko-terapeutickými prístrojmi a absolvovala som štúdium výživového poradenstva. Kombinácia prístrojového ošetrenia, dlhoročných praktických skúseností a vedomostí, osobný prístup ku každému z vás, je to čo vám môžem ponúknuť.

4_edited.jpg
5_edited.jpg

Martina Levkaničova

kozmetológička

Ann Anchalee

thajská masérka

Masírovanie nie je len mojou prácou, ale aj záľubou. Dokážem empaticky navnímať človeka, jeho problematické miesta a jeho individuálnym potrebám prispôsobiť masáž. Rada sa vzdelávam vo svojej profesii - študovala som na thajskej masérskej škole, ktorú som následne doplnila o niekoľko ďalších kurzov. Predtým, ako som prišla do Facedermy, som absolvovala dlhoročnú prax v zahraniční, v prémiových hoteloch v Bangkoku, v Port Vile či Minsku. Mojou prioritou je, aby masáž bola podporou nielen pre telo, ale aj myseľ, a pomáhala vám zmierniť oboje - fyzickú bolesť a psychické napätie.

7.png

Kvetka Beňová

make-up artistka

Makeup is art. Beauty is spirit.” 
Dve dôležité vety, ktoré sú mojim mottom a inšpiráciou. Z prvých pokusov líčení spolužiačok na strednej škole sa stala vášeň a aj po šiestich rokoch môžem povedať, že ma to baví stále viac a viac. Líčenie je pre mňa forma umenia, sebavyjadrenia. Ženy a ich jedinečnosť sú pre mňa nekonečná studnica inšpirácie. 
Kladiem dôraz na komunikáciu, a preto sa vám vždy venujem individuálne a pracujem s vašimi potrebami a požiadavkami tak, aby ste sa v mnou vytvorenom makeupe cítili ľahko a príjemne.
Svoju prácu robím celým srdcom a dušou a snažím sa v tomto odbore neustále vzdelávať a napredovať. 
Teším sa na vás!

Miriam Šafařová

permanent make-up

"Keď si pre svoje umenie vyberieš to najkrajšie plátno, ženskú tvár."

Permanentný make-up vnímam ako umenie. Je pre mňa spojením vonkajšej krásy a vnútornej spokojnosti, budete odchádzať s vaším novým sebavedomím. Mojím cieľom je podčiarknuť krásu ženy a prispieť k jej spokojnosti neustále upraveným a súčasne prirodzeným vzhľadom.

Pedantnosť a zmysel pre detail pretavujem do celého procesu tvorby permanentného make-upu. Prácou ma sprevádzajú certifikované prístroje a materiály, ktoré garantujú bezpečnosť a spĺňajú najprísnejšie štandardy kvality. Môj individuálny prístup a detaily šité na mieru podčiarknu vašu jedinečnosť.

Dizajn bez názvu (37)_edited.jpg

Miroslava Holecová

recepcia

Ak zavoláte ku nám na recepciu, je polovičná šanca, že budete počuť práve mňa. Vždy keď k nám vojdete, privítam Vás s dobrou náladou a ak budete mať nejakú otázku alebo želanie, budem sa snažiť pre to spraviť maximum. Práca s ľuďmi sa mi vždy veľmi páčila, preto sa každý deň teším do práce,  hlavne keď vidím odchádzať spokojných klientov.

bottom of page