top of page
Viera Ondríková

Vierka Ondríková

Majiteľka a profesionálna dermatokozmetička so zdravotníckym vzdelaním

V roku 1999 som sa rozhodla prepojiť svoje zdravotnícke vzdelanie spolu s láskou k estetike a založila som svoj prvý salón krásy v Bratislave. Keďže som sa neustále snažila uspokojovať aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich klientok a klientov, postupne sa salón krásy pretransformoval na kliniku, ktorá si vyrába svoju vlastnú skincare kozmetiku. Práve vďaka našim klientkám a klientom, ktorí sa nám neustále zdôverovali so svojimi inšpiratívnymi podnetmi, kožnými, či zdravotnými problémami, sme boli schopní prispôsobiť výber a komplexnosť našich služieb na mieru ich požiadavkám. Mojím cieľom je, aby ste sa u nás cítili maximálne príjemne a aby ste odchádzali nielen oddýchnutí, ale aj zdravší.

+421 905 433 731

  • Instagram
  • Facebook
  • Whatsapp

Milan Neštický

masér

Vo svojej dlhoročnej praxi využívam kombinácie 16-tich masérskych techník, vrátane myofasciálnej, hĺbkovej, reflexnej a meridiánovej masáže, neinvazívnej chiropraxie, ruských kombinovaných techník, rolfingu, čiDornovej metódy. Podľa individuálneho stavu klienta zvolím vhodnú kombináciu techník pre odstránenie bolesti, uvoľnenie napätia v tkanivách a svaloch, zlepšenie kĺbovej pohyblivosti či podporu vstrebávania opuchov a výronov, uvoľnenie stuhnutosti svalov pri „seknutí“ a zároveň rozpohybovanie postihnutej oblasti. Pri spazmatických svaloch pôsobím tlakom na presný spúšťací bod v svale, čo môže byť spočiatku bolestivé, ale veľmi účinné pri jeho odstránení. Preto moje masáže sú skôr intenzívnejšie, avšak účinné. Samozrejme s Vami budem počas masáže komunikovať a voliť intenzitu, ktorá je znesiteľná. Budem sa na Vás tešiť :)

Milan Neštický
Alona Volenko

Alona Volenko

 manikérka/pedikérka

Napriek tomu, že som vyštudovala biotechnológie na univerzite na Ukrajine, mojou vášňou vždy bola práca s nechtami, ktorej sa profesionálne venujem už 9 rokov. Na tejto práci ma baví, že v nej môžem prepojiť moje estetické cítenie a cit pre detail, čo sa prejavuje v mojej prílišnej pedantnosti a spokojná s výsledkom som až vtedy, keď sú nechty dokonalé spravené a zákazníčka alebo zákazník odchádza s úsmevom. V manikúre aj pedikúre využívam kombinované techniky, stroja a nožničiek. Ďalšou dôležitou vecou v mojej práci je čistota, kladiem na ňu veľmi vysoký dôraz a dezinfekcia mojich nástrojov a priestoru je základom všetkého. Budem rada ak sa o vás môžem postarať. 

Mária Kalečíková

terapeutička

 Štúdium telesnej výchovy a športu ma priviedlo na celoživotnú cestu prepojenia pohybu, zdravého životného štýlu a duševného zdravia. Už na univerzite ma priťahovali zdravotné aspekty pohybu a športu, ich vplyv na celkové zdravie človeka. Postupne pribúdali cvičiteľské licencie, dostala som sa k práci s esteticko-terapeutickými prístrojmi a absolvovala som štúdium výživového poradenstva. Kombinácia prístrojového ošetrenia, dlhoročných praktických skúseností a vedomostí, osobný prístup ku každému z vás, je to čo vám môžem ponúknuť.

Mária Kalečíková
Martina Levkaničova

Martina Levkaničova

kozmetológička

Ann Anchalee

thajská masérka

Masírovanie nie je len mojou prácou, ale aj záľubou. Dokážem empaticky navnímať človeka, jeho problematické miesta a jeho individuálnym potrebám prispôsobiť masáž. Rada sa vzdelávam vo svojej profesii - študovala som na thajskej masérskej škole, ktorú som následne doplnila o niekoľko ďalších kurzov. Predtým, ako som prišla do Facedermy, som absolvovala dlhoročnú prax v zahraniční, v prémiových hoteloch v Bangkoku, v Port Vile či Minsku. Mojou prioritou je, aby masáž bola podporou nielen pre telo, ale aj myseľ, a pomáhala vám zmierniť oboje - fyzickú bolesť a psychické napätie.

image00017_edited.jpg
Miroslava Holecová

Miroslava Holecová

recepcia

Ak zavoláte ku nám na recepciu, je polovičná šanca, že budete počuť práve mňa. Vždy keď k nám vojdete, privítam Vás s dobrou náladou a ak budete mať nejakú otázku alebo želanie, budem sa snažiť pre to spraviť maximum. Práca s ľuďmi sa mi vždy veľmi páčila, preto sa každý deň teším do práce,  hlavne keď vidím odchádzať spokojných klientov.

bottom of page