top of page

ODSTRAŇOVANIE PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN

Laserové odstránenie pigmentových lézií prístrojom Harmony® XL

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Pigmentové škvrny vznikajú následkom zvýšenej tvorby melanínu (kožného farbiva). Príčiny vzniku môžu byť rôzne, najčastejšie sú spôsobené nadmernou expozíciou slnečnému žiareniu, genetickými predispozíciami, hormonálnou nerovnováhou, graviditou, užívaním hormonálnej antikoncepcie či ako dôsledok starnutia pleti. Nejednotný tón pleti môže byť taktiež tvorený poaknóznymi zápalovými hyperpigmentáciami. Pre naše telo nepredstavujú závažný zdravotný problém, avšak často sa javia ako estetický problém najmä u žien. Odstránenie pigmentových škvŕn laserom je účinná bezbolestná metóda s rýchlym hojením.

Laser je maximálne šetrný voči pokožke a nepoškodzuje okolité tkanivá.

INŠTRUKCIE A ODPORÚČANIA

Pred zákrokom by ste sa mali vyhýbať samoopaľovacím krémom a opaľovaniu po dobu 3 týždňov. Po zákroku je odporúčané minimálne 30 dní chrániť ošetrované plochy pred slnečným žiarením a vyhýbať sa soláriu. Ošetrenie je ideálne podstúpiť v zimných mesiacoch.

ÚROVEŇ BOLESTI

Ošetrenie je neinvazívne, klient môže pociťovať ľahké pálenie, ktoré však vymizne v priebehu niekoľkých minút až hodín.

PRE KOHO JE PROCEDÚRA URČENÁ?

  • pre klientov trpiacich pigmentovými léziami

PRE KOHO PROCEDÚRA NIE JE URČENÁ?

  • klienti trpiaci chronickými kožnými ochoreniami v mieste ošetrenia

  • klienti s akútnymi infekčnými procesmi a zápalmi (zapálené akné, aktívny herpes)

  • klienti s onkologickými ochoreniami

  • klienti s epilepsiou

  • tehotné a dojčiace klientky

  • laser nie je možné aplikovať na miesta s materskými znamienkami, tetovaním či permanentným make-upom

Naši zamestnanci sú kvalifikovaní odborníci. Ak pri návšteve našej kliniky zistia, že váš zdravotný stav nie je vhodný na vykonanie vami objednanej procedúry, odporučia vám/vykonajú inú, vhodnejšiu procedúru.

KOĽKO PROCEDÚR JE POTREBNÝCH?

Ošetrenie je odporúčané absolvovať 1x za 7-14 dní, potrebných je 3 až 5 opakovaní. Individuálna liečba bude nastavená po osobnej konzultácii na našej klinike.

CENA
Ruky (obe) (30 min.) 20 €

Líca (30 min.) 20 €

Pery (30 min.) 20 €

Nos, čelo (30 min.) 20 €


S ČÍM MÔŽETE PROCEDÚRU KOMBINOVAŤ?

Termolifting

Mikrodermabrázia
 

Kto sa o Vás postará?

Viera Ondríková

Viera Ondríkova

Majiteľka a dermatokozmezička

V roku 1999 som sa rozhodla prepojiť svoje zdravotnícke vzdelanie spolu s láskou k estetike a založila som svoj prvý salón krásy v Bratislave. Keďže som sa neustále snažila uspokojovať aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich klientok a klientov, postupne sa salón krásy pretransformoval na kliniku, ktorá si vyrába svoju vlastnú skincare kozmetiku. Práve vďaka našim klientkám a klientom, ktorí sa nám neustále zdôverovali so svojimi inšpiratívnymi podnetmi, kožnými, či zdravotnými problémami, sme boli schopní prispôsobiť výber a komplexnosť našich služieb na mieru ich požiadavkám. Mojím cieľom je, aby ste sa u nás cítili maximálne príjemne a aby ste odchádzali nielen oddýchnutí, ale aj zdravší.
bottom of page