top of page

ODSTRAŇOVANIE BRADAVÍC A KOŽNÝCH VÝRASTKOV

Odstraňovanie bradavíc elektrokauterom

 

 

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Rýchle a nenáročné odstránenie bradavíc elektrokoagulátorom. Zariadenie využíva vysokofrekvenčný elektrický prúd, a tak po zákroku ostáva v mieste ošetrenia jemný povrchový defekt, erózia, z ktorej sa môže vytvoriť malá chrastička. Ošetrenie je bez krvácania a nedochádza pri ňom k poškodeniu okolitého tkaniva. 

INŠTRUKCIE A ODPORÚČANIA

Po procedúre je odporúčané chrániť ošetrované plochy pred slnečným žiarením a vyhýbať sa soláriu. Klient by sa mal vyhýbať pobytu v prašnom prostredí. Osobitá pozornosť by mala byť venovaná osobnej hygiene – miesto zákroku musí byť ošetrované so zvýšenou citlivosťou.

Na miesto zákroku je potrebné prvé 2-3 dni aplikovať zásyp Framykoin. Následne odporúčame niekoľkokrát denne potierať masťou Framykoin až do úplného zahojenia. Liečivá zakúpite u nás na recepcii.

ÚROVEŇ BOLESTI

Klient môže pociťovať mierne štípanie. Ošetrenie sa štandardne vykonáva bez lokálnej anestézie, ak si to však klient praje, môže byť aplikovaný znecitlivujúci gél.

PRE KOHO JE PROCEDÚRA URČENÁ?

  • pre klientov trpiacimi kožnými výrastkami a bradavicami

PRE KOHO PROCEDÚRA NIE JE URČENÁ?

  • klienti trpiaci chronickými kožnými ochoreniami v mieste ošetrenia

  • klienti s akútnymi infekčnými procesmi a zápalmi 

  • klienti s onkologickými ochoreniami

  • klienti s epilepsiou

  • tehotné a dojčiace klientky

  • kardiostimulátor alebo iný implantovaný elektrický prístroj

Naši zamestnanci sú kvalifikovaní odborníci. Ak pri návšteve našej kliniky zistia, že váš zdravotný stav nie je vhodný na vykonanie vami objednanej procedúry, odporučia vám/vykonajú inú, vhodnejšiu procedúru.

KOĽKO PROCEDÚR JE POTREBNÝCH?

Opakovanie ošetrenia štandardne nie je potrebné, individuálna liečba však bude nastavená po osobnej konzultácii na našej klinike.

CENA

Odstránenie bradavice 10 - 20 €

S ČÍM MÔŽETE PROCEDÚRU KOMBINOVAŤ?

Všetky Facederma procedúry

Kto sa o Vás postará?

Viera Ondríková

Viera Ondríková

Majiteľka a dermatokozmezička

V roku 1999 som sa rozhodla prepojiť svoje zdravotnícke vzdelanie spolu s láskou k estetike a založila som svoj prvý salón krásy v Bratislave. Keďže som sa neustále snažila uspokojovať aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich klientok a klientov, postupne sa salón krásy pretransformoval na kliniku, ktorá si vyrába svoju vlastnú skincare kozmetiku. Práve vďaka našim klientkám a klientom, ktorí sa nám neustále zdôverovali so svojimi inšpiratívnymi podnetmi, kožnými, či zdravotnými problémami, sme boli schopní prispôsobiť výber a komplexnosť našich služieb na mieru ich požiadavkám. Mojím cieľom je, aby ste sa u nás cítili maximálne príjemne a aby ste odchádzali nielen oddýchnutí, ale aj zdravší.
bottom of page