top of page

Reflexná masáž chodidiel

Komplexná masážna technika pre stimuláciu vnútorných orgánov a navodenie vnútornej rovnováhy

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Na chodidlách nájdeme množstvo nervových zakončení, ktoré sú prepojené s orgánmi ľudského tela. Stimuláciou týchto receptorov, resp. reflexných bodov, dochádza k prekrveniu jednotlivých orgánov a k povzbudeniu ich činnosti. Tlak vyvíjaný na reflexné body uvoľňuje napätie a napomáha k rozprúdeniu energetických dráh. Reflexnou masážou organizmus spúšťa samoliečebný a harmonizačný proces, a zároveň sa urýchľuje vyplavovanie toxínov, ktoré v tele stagnovali vplyvom nedostatočnej cirkulácie krvi.

Reflexná masáž prispieva k celostnej harmonizácii organizmu, pomáha pri zjemňovaní bolesti, zmierňuje opuchy, uľahčuje priebeh predmenštruačného syndrómu a pomáha pri syndróme nepokojných nôh.

ÚROVEŇ BOLESTI

Stimulácia určitých plôšok môže byť bolestivá (tupý tlak, pulzovanie). Bolestivosť daného bodu môže indikovať, že s konkrétnym orgánom nie je niečo v poriadku. Pri pravidelnej stimulácii bolestivých bodov sa bolesť zmierni, alebo úplne vytratí.

PRE KOHO JE PROCEDÚRA URČENÁ?

  • ošetrenie je vhodné pre klientov všetkých vekových kategórii

  • pre klientov, ktorí trpia migrenóznymi stavmi, bolesťami kĺbov, poruchami pohybového systému

  • pre tých, ktorí túžia po uvoľnení, harmónii a vnútornom pokoji

PRE KOHO PROCEDÚRA NIE JE URČENÁ?

  • pri horúčkach, infekčných a akútnych zápalových ochoreniach 

  • klienti s hnisavými kožnými ochoreniami a popáleninami

  • tehotné klientky a klientky s menštruáciou

  • klienti s nádorovými ochoreniami

Naši zamestnanci sú kvalifikovaní odborníci. Ak pri návšteve našej kliniky zistia, že váš zdravotný stav nie je vhodný na vykonanie vami objednanej procedúry, odporučia vám/vykonajú inú, vhodnejšiu procedúru.

KOĽKO PROCEDÚR JE POTREBNÝCH?

Ošetrenie je odporúčané absolvovať max 1x za 48 hodín, potrebných je 6 až 10 opakovaní. Individuálna liečba bude nastavená po osobnej konzultácii na našej klinike.

CENA

Reflexná masáž chodidiel (30 min.)  40 €
Reflexná masáž chodidiel (60 min.)  60 €
Set pre harmonizáciu tela reflexnou terapiou (obsahuje: REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL (30 min.) + REMODELAČNÁ MASÁŽ TVÁRE (60 min.) 90 €

S ČÍM MÔŽETE PROCEDÚRU KOMBINOVAŤ?

Všetky Facederma procedúry 

Pre intenzívnu stimuláciu energetického toku zvoľte procedúru v kombinácii s REMODELAČNOU MASÁŽOU TVÁRE. Terapeut stláča reflexné body na chodidlách, a simultánne s ním dermatokozmetik stimuluje reflexné body na tvári. Pre viac informácií o tomto sete nás kontaktujte na tel. čísle +421 918 392 666.

Kto sa o Vás postará?

Milan Neštický

Milan Neštický

masér

Vo svojej dlhoročnej praxi využívam kombinácie 16-tich masérskych techník, vrátane myofasciálnej, hĺbkovej, reflexnej a meridiánovej masáže, neinvazívnej chiropraxie, ruských kombinovaných techník, rolfingu, či Dornovej metódy. Podľa individuálneho stavu klienta zvolím vhodnú kombináciu techník pre odstránenie bolesti, uvoľnenie napätia v tkanivách a svaloch, zlepšenie kĺbovej pohyblivosti či podporu vstrebávania opuchov a výronov, uvoľnenie stuhnutosti svalov pri „seknití“ a zároveň rozpohybovanie postihnutej oblasti. Pri spazmatických svaloch pôsobím tlakom na presný spúšťací bod v svale, čo môže byť spočiatku bolestivé, ale veľmi účinné pri jeho odstránení. Preto moje masáže sú skôr intenzívnejšie, avšak účinné. Samozrejme s Vami budem počas masáže komunikovať a voliť intenzitu, ktorá je znesiteľná. Budem sa na Vás tešiť :)

bottom of page