top of page

REMODELAČNÁ MASÁŽ TVÁRE

Unikátna modeláž tváre spájajúca hybridné manuálne techniky akupresúry, myofasciálnej, reflexnej a lymfatickej masáže 

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Emočné, duševné a fyziologické zmeny sa odrážajú na našej tvári, a môžu sa prejavovať rôznymi spôsobmi – opuchmi, pigmentáciami, oslabením svalového tkaniva či prehĺbením vrások. Pravidelnou remodelačnou masážou dokážeme nielen zjemniť obraz pleti a podporiť jej svieži a mladistvý vzhľad, ale zároveň zharmonizovať a posilniť celý organizmus.

Procedúra začína analýzou tváre – analýza nie je náhradou za medicínsku diagnostiku, avšak napomáha porozumieť vášmu telu. Pokles viečok môže mať čiastočne na svedomí genetika či únava, avšak ak sa k ochabnutiu pridajú i zrednuté chĺpky obočia, opuchnuté oči či výrazný podbradok, môže to signalizovať problémy so štítnou žľazou. Ochabnuté kútiky úst často vznikajú dôsledkom vplyvu gravitácie či podvedomej mimiky, ale takisto za nimi môže stáť aj hormonálna dysbalancia.

Hlavnou súčasťou procedúry je hĺbková myofasciálna svalová masáž, ktorá uvoľňuje napätie tvárových a krčných svalov, ktorých prílišné sťahovanie spôsobuje vrásnenie kože a následné prehĺbenie vrások. Vďaka intenzívnej stimulácii podkožného tkaniva a svalov sa spevňujú kontúry tváre. Remodelačná masáž podporuje prirodzenú cirkuláciu krvi a lymfy, vďaka čomu dochádza k rýchlejšiemu odbúravaniu toxínov, zmierňovaniu opuchov a lepšej regenerácii. Kozmetológ zároveň stláča reflexné body tváre, vďaka čomu masáž sekundárne pomáha pri zmierňovaní bolesti hlavy, uvoľnení stresu, potlačení únavy a odstránení napätia.

Pri pravidelnom opakovaní procedúry dochádza k spevneniu tváre, zjemneniu jemných liniek a vrások, posilneniu svalov očných viečok, zmierneniu opuchov a vačkov pod očami či vyhladeniu podbradku. Stimuláciou reflexných bodov sa odovzdáva signál príslušnému orgánu, vďaka čomu ho môžeme nepriamo ovplyvňovať. V jednom momente dochádza k stimulácii krásy i zdravia.

PRIEBEH PROCEDÚRY

 

 • odlíčenie

 • diagnostika pleti

 • masáž 

 • peeling

 • maska

 • aplikácia skincare produktov značky Facederma podľa typu pleti

 

ÚROVEŇ BOLESTI

Masáž nie je relaxačná a môže byť bolestivá.

PRE KOHO JE PROCEDÚRA URČENÁ?

 

 • pre klientov s ochabnutým svalovým tkanivom, ktoré spôsobuje vrásky okolo úst, očí či čele

 • pre klientov trpiacimi bolesťami hlavy či stresom

 • pre všetkých, ktorí túžia po revitalizovanej, rozjasnenej a vypnutej pleti

 

PRE KOHO PROCEDÚRA NIE JE URČENÁ?

 

 • klienti trpiaci akútnymi kožnými ochoreniami, zapálenými ložiskami akné, rozšírenými cievkami či stopkatými bradavičkami

 • klienti s akútnym herpesom alebo inými vírusovými ochoreniami

 • klienti so spálenou kožou od slnka

 • klienti po nedávnej aplikácii botulotoxínu

 • Naši zamestnanci sú kvalifikovaní odborníci. Ak pri návšteve našej kliniky zistia, že váš zdravotný stav nie je vhodný na vykonanie vami objednanej procedúry, odporučia vám/vykonajú inú, vhodnejšiu procedúru.

 

KOĽKO PROCEDÚR JE POTREBNÝCH?

Individuálna liečba bude nastavená po osobnej konzultácii na našej klinike.

CENA

Remodelačná masáž tváre (60 min.) 75 €

Zvýhodnený set pre lifting a remodeláciu tváre (obsahuje: TERMOLIFTING (60 min., 5 opakovaní) + REMODELAČNÁ MASÁŽ TVÁRE (60 min., 5 opakovaní) 500 €

Set pre harmonizáciu tela reflexnou terapiou (obsahuje: REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL (30 min.) + REMODELAČNÁ MASÁŽ TVÁRE (60 min.) 115 €

S ČÍM MÔŽETE PROCEDÚRU KOMBINOVAŤ?

Všetky Facederma procedúry

Pre intenzívnu stimuláciu energetického toku zvoľte procedúru v kombinácii s REFLEXNOU MASÁŽOU NÔH. Terapeut stláča reflexné body na chodidlách, a simultánne s ním dermatokozmetik stimuluje reflexné body na tvári. Pre viac informácií o tomto sete nás kontaktujte na tel. čísle +421 918 392 666.

Kto sa o Vás postará?

Viera Ondríková

Viera Ondríková

Majiteľka a dermatokozmezička

V roku 1999 som sa rozhodla prepojiť svoje zdravotnícke vzdelanie spolu s láskou k estetike a založila som svoj prvý salón krásy v Bratislave. Keďže som sa neustále snažila uspokojovať aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich klientok a klientov, postupne sa salón krásy pretransformoval na kliniku, ktorá si vyrába svoju vlastnú skincare kozmetiku. Práve vďaka našim klientkám a klientom, ktorí sa nám neustále zdôverovali so svojimi inšpiratívnymi podnetmi, kožnými, či zdravotnými problémami, sme boli schopní prispôsobiť výber a komplexnosť našich služieb na mieru ich požiadavkám. Mojím cieľom je, aby ste sa u nás cítili maximálne príjemne a aby ste odchádzali nielen oddýchnutí, ale aj zdravší.
bottom of page