top of page

THAJSKÁ CELOTELOVÁ MASÁŽ PRE DETI

Relaxačná masáž pre tých najmenších

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Thajská celotelová masáž pre deti je špeciálne navrhnutá tak, aby poskytovala deťom pocit pohody, uvoľnenia a rovnováhy v ich rastúcom organizme.

Terapeutka pomocou jemných dotykov, hmatov a techník stimuluje lymfatický systém, ktorý je dôležitý pre odstraňovanie toxínov z tela a posilňovanie imunity dieťaťa. Detská masáž napomáha vytvoriť zdravý spánkový režim dieťaťa, zmierňuje stres a zlepšuje jeho schopnosť sústrediť sa. Navyše uvoľňuje napätie v svaloch dieťaťa, ktoré môžu byť spôsobené aktívnym životným štýlom či rýchlym rastom. Masáž navyše uvoľňuje telo a prináša pocit relaxu, čo prispieva k lepšej regenerácii svalov.

Detská thajská masáž pomáha zlepšiť krvný obeh detského organizmu. Zvýšenie prietoku krvi prináša viac kyslíka a živín do tkanív, čo je nevyhnutné pre optimálny rast a vývoj.

 

INŠTRUKCIE A ODPORÚČANIA

Ak  máte špeciálne požiadavky na intenzitu masáže vášho dieťaťa, prosím odkonzultujte to s našou recepciou. Za uhradenie masáže je zodpovedný zákonný zástupca.

PRE KOHO JE PROCEDÚRA URČENÁ?

  • deti vo veku od 5 do 12 rokov

PRE KOHO PROCEDÚRA NIE JE URČENÁ?

  • deti nad 12 rokov už môžu absolvovať klasické procedúry

CENA

Thajská celotelová masáž pre deti (60 min.) 40 €

Kto sa o Vás postará?

image00017.jpeg

Ann Anchalee

thajská masérka

Masírovanie nie je len mojou prácou, ale aj záľubou. Dokážem empaticky navnímať človeka, jeho problematické miesta a jeho individuálnym potrebám prispôsobiť masáž. Rada sa vzdelávam vo svojej profesii - študovala som na thajskej masérskej škole, ktorú som následne doplnila o niekoľko ďalších kurzov. Predtým, ako som prišla do Facedermy, som absolvovala dlhoročnú prax v zahraniční, v prémiových hoteloch v Bangkoku, v Port Vile či Minsku. Mojou prioritou je, aby masáž bola podporou nielen pre telo, ale aj myseľ, a pomáhala vám zmierniť oboje - fyzickú bolesť a psychické napätie.
bottom of page