top of page

VLASOVÁ
MEZOTERAPIA

Vpravovanie aktívnych látok do vlasovej pokožky prístrojom Vital Injector™ 3

VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE

Základom zdravých vlasov je zdravá pokožka hlavy. Pôsobenie a vstrebávanie vlasových toník a sér do pokožky hlavy je však obmedzené, a účinné látky sa často nedostávajú k hlbšie uloženým vlasovým korienkom. Preto bola vyvinutá vlasová mezoterapia - unikátna metóda, pri ktorej sa pomocou mikroihličiek aplikujú liečebné substancie priamo do pokožky hlavy.

Aktívne látky stimulujú mikrocirkuláciu v koži a regenerujú vlasový folikul, čo má za následok omladenie vlasovej pokožky a zlepšenie celkového stavu vlasov.

Vo Facederma klinike ako liečebné substancie používame vysokokoncentrovanú kyselinu hyalurónovú, biomimetické patentované peptidy s rastovými faktormi alebo krvnú plazmu. Po osobnej konzultácii a analýze pokožky hlavy vám bude odporučený konkrétny výživný roztok.

INŠTRUKCIE A ODPORÚČANIA

Vlasovej pokožky sa po ošetrení nedotýkajte, vlasy odporúčame umyť až 24-48 hodín po ošetrení. Po procedúre je odporúčané minimálne 3 dni chrániť ošetrované plochy pred slnečným žiarením a vyhýbať sa návštevám solária a sauny, kúpaniu v bazéne/mori, a obmedziť pobyt v mraze.

Po procedúre nie je potrebná žiadna rekonvalescencia, pokožka hlavy však môže byť mierne začervenaná.

ÚROVEŇ BOLESTI

Ošetrenie je invazívne. Pred zákrokom sa na ošetrovanú oblasť nanesie krém na znecitlivenie, vďaka čomu by klient pri aplikácii nemal pociťovať takmer žiaden diskomfort. 

PRE KOHO JE PROCEDÚRA URČENÁ?

  • pre všetkých, ktorých trápi vypadávanie a rednutie vlasov

  • klienti trpiaci alopéciou

  • pri pomalom raste vlasov

  • pre klientov so zlou kvalitou vlasov (napr. poruchy štruktúry – rozštiepené, jemné a suché vlasy)

  • pre klientov s problémami vlasovej pokožky (seboroická dermatitída, nadmerné mastenie hlavy, lupiny)

PRE KOHO PROCEDÚRA NIE JE URČENÁ?

  • klienti s akútnymi infekčnými procesmi a zápalmi kože

  • klienti s autoimunitnými ochoreniami

  • vírusové ochorenia

  • tehotné a dojčiace klientky

Naši zamestnanci sú kvalifikovaní odborníci. Ak pri návšteve našej kliniky zistia, že váš zdravotný stav nie je vhodný na vykonanie vami objednanej procedúry, odporučia vám/vykonajú inú, vhodnejšiu procedúru.

KOĽKO PROCEDÚR JE POTREBNÝCH?

Ošetrenie je odporúčané absolvovať 1x za 21 dní, potrebných je 3-5 opakovaní. Individuálna liečba bude nastavená po osobnej konzultácii na našej klinike.

Efekt je viditeľný po 2-3 opakovaniach.

CENA
Mezoterapia vlasovej pokožky (60 min.) 100 €
 

S ČÍM MÔŽETE PROCEDÚRU KOMBINOVAŤ?

Všetky Facederma procedúry

Kto sa o Vás postará?

Viera Ondríková

Viera Ondríková

Majiteľka a dermatokozmezička

V roku 1999 som sa rozhodla prepojiť svoje zdravotnícke vzdelanie spolu s láskou k estetike a založila som svoj prvý salón krásy v Bratislave. Keďže som sa neustále snažila uspokojovať aj tie najnáročnejšie požiadavky svojich klientok a klientov, postupne sa salón krásy pretransformoval na kliniku, ktorá si vyrába svoju vlastnú skincare kozmetiku. Práve vďaka našim klientkám a klientom, ktorí sa nám neustále zdôverovali so svojimi inšpiratívnymi podnetmi, kožnými, či zdravotnými problémami, sme boli schopní prispôsobiť výber a komplexnosť našich služieb na mieru ich požiadavkám. Mojím cieľom je, aby ste sa u nás cítili maximálne príjemne a aby ste odchádzali nielen oddýchnutí, ale aj zdravší.
bottom of page